Fintech Insider
    Вхід
    Вийти

    Підписка на новини

    Отримуйте свіжі новини першими

    Останні публікації

    Citi запускає токенізовані акції приватних компаній на блокчейні

    14 Червня 2026

    Google заявила про масштабну фішингову кампанію з використанням Gemini

    14 Червня 2026

    Visa створює платформу для токенізованих банківських депозитів

    14 Червня 2026
    Facebook Twitter Instagram
    Fintech Insider
    Надіслати статтю Вхід
    • Фінанси
    • Цифрові активи
    • Технології
    • Стартапи
    • Easy FinTech
    • Можливості
      • Анонси
      • Рекомендації
      • Вакансії
    Fintech Insider
    Головна»Всі матеріали»США запровадили санкції проти найбільшої криптобіржі Ірану Nobitex

    США запровадили санкції проти найбільшої криптобіржі Ірану Nobitex

    4 Червня 2026
    Facebook Twitter LinkedIn WhatsApp VKontakte Email Telegram
    Поділитись
    Facebook Twitter LinkedIn Email Telegram WhatsApp

    Міністерство фінансів США запровадило санкції проти найбільшої криптовалютної біржі Ірану Nobitex. Під обмеження також потрапили ще три іранські криптобіржі – Wallex, Bitpin і Ramzinex.

    Про це пише Deutsche Welle. У Вашингтоні заявили, що Nobitex допомагала іранському уряду та державним структурам обходити міжнародні санкції. За словами міністра фінансів США Скотта Бессента, влада Ірану використовує цифрові активи для ухилення від санкцій і виведення капіталу з країни.

    У 2025 році через Nobitex пройшло понад половину всіх надходжень цифрових активів до Ірану. У США стверджують, що біржа сприяла проведенню операцій, пов’язаних із санкційними схемами, а також транзакціям, які мають зв’язок із Корпусом вартових ісламської революції.

    Крім того, американська влада заявляє, що через Nobitex Центральний банк Ірану отримував доступ до сотень мільйонів доларів у стейблкоїнах. Ці кошти використовувалися для підтримки національної валюти на тлі різкого знецінення іранського ріала.

    Нагадаємо – за оцінками аналітиків, Іран контролював близько $7,7 млрд у цифрових активах, станом на травень. Йдеться про використання криптовалют для обходу банківської системи та санкційних обмежень.

    Цифрові активи
    Поділитись Facebook Twitter LinkedIn WhatsApp Email Telegram
    Попередня статтяDeepSeek готується залучити $7 млрд у першому інвестиційному раунді
    Наступна стаття Золото стало найбільшим резервним активом світу, випередивши держоблігації США

    Схожі статті

    Угорщина скасує кримінальну відповідальність за операції з криптовалютами

    13 Червня 2026

    Coinbase запустила ШІ-акаунти для автоматичної торгівлі та платежів

    13 Червня 2026

    Найбільші банки Японії готують запуск стейблкоїна, прив’язаного до єни

    10 Червня 2026

    Криптовалюта в сезон подорожей: як користувачі використовують крипту влітку

    10 Червня 2026

    Залишити коментар Відмінити відповідь

    Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.

    Вхід/реєстрація через соц. мережі

    Останні по темі

    Citi запускає токенізовані акції приватних компаній на блокчейні

    14 Червня 2026

    Google заявила про масштабну фішингову кампанію з використанням Gemini

    14 Червня 2026

    Visa створює платформу для токенізованих банківських депозитів

    14 Червня 2026

    Barclays придбає фінтех GoHenry для розширення сімейного банкінгу

    13 Червня 2026
    Про нас
    Про нас

    Медіа про фінтех та інноваційні технології

    Пошта: info@fintechinsider.com.ua

    Інформація
    • Редакційна політика
    • Користувацька угода
    • Контакти
    Facebook Instagram Telegram
    • Редакційна політика
    • Користувацька угода
    • Контакти
    © 2026 Fintech Insider.

    Введіть запрос вище та натисніть Enter щоб шукати. Натисніть Esc для відміни.

    Увійдіть або зареєструйтесь

    Вітаємо!

    Увійти або Зареєструватись.

    Вхід/реєстрація через соц. мережі

    Забули пароль?

    Реєструйтеся прямо зараз!

    Вже зарєєстровані? Увійти.

    Вхід/реєстрація через соц. мережі

    Пароль буде вислано на вказану вами пошту