Редакційна політика

Fintech Insider був створений у 2021 році як аналітичне онлайн-медіа, що висвітлює актуальні події в сфері сучасних технологій в Україні та світі. Ми не тільки інформуємо, але й надаємо різні експертні погляди на інформацію, аналіз поточних тенденцій та прогнози на майбутнє. Наші переваги – швидкість та експертність.

Ми поважаємо демократичні цінності, права та свободи людини, підтримуємо суверенітет та територіальну цілісність України. Ми дотримуємося стандартів журналістської професії, щоб наші читачі отримували якісний контент.

Основні принципи редакційної політики:

  • відкритість сайту
  • дотримання авторських прав
  • об’єктивність та оперативність інформації, що публікується на ресурсі

Задачі редакційної політики

З метою оперативного та об’єктивного інформування читачів сайту про важливі події, тенденції у сфері сучасних технологій, зокрема фінтеху, Fintech Insider публікує такі типи матеріалів.

Новина

Оперативна інформація про важливі події, що можуть зацікавити читачів, у вигляді короткої публікації.

У новині викладаються лише перевірені факти, без вираження власних думок чи погляду, а також повинне міститися посилання на джерело інформації.

Стаття 

В такому матеріалі детальніше аналізуються події, проблеми, явища та подається розгорнута позиція з того чи іншого питання. В статті можуть міститися коментарі учасників ринку, експертів, цифри, інфографіка тощо, що дозволяють більш повно розкрити суть питання. 

Інтерв’ю 

Спікерів для інтерв’ю обирає редакція. Список тем, що будуть обговорюватись, повідомляється спікеру завчасно. Бліц-інтерв’ю – формат бесіди, в якому декілька спікерів відповідають на однакові питання. 

Експертний погляд

Статті, написані експертами, а також авторами, що не є членами редакції, публікуються у розділі «Експертний погляд». Редакція Fintech Insider залишає за собою право редагувати та скорочувати тексти на свій розсуд, а також відмовити у публікації статті з поясненням причини. При цьому ми дбайливо ставимося до авторського стилю і точності цитат. Можливі узгодження з автором змін, якщо він цього вимагає.

Увага! Редакція може не розділяти думку автора статті у розділі «Експертний погляд».  

Анонси

У цьому розділі публікується інформація про найважливіші заходи, присвячені фінтеху та інноваційним технологіям, в Україні та світі. 

Взаємодія з читачами

Ми поважаємо кожного свого читача. Тому публікуємо актуальну інформацію, готуємо аналітичні та пізнавальні статті та ділимось ексклюзивними думками експертів. Читачі можуть висловити свою думку в коментарях під матеріалами. 

Взаємодія з першоджерелами 

Наша задача – публікувати об’єктивну та актуальну інформацію. Для цього ми вивчаємо всі відомі факти, різні точки зору, збираємо деталі, що стали нам відомими з авторитетних першоджерел. В новинах ми інформуємо читачів про джерело інформації. 

Інформаційне партнерство 

Ми можемо розглянути співпрацю у ролі інформаційного партнера, якщо її результатом стане взаємний репутаційний бонус.

Ми будемо інформаційними партнерами лише у тому випадку, якщо така співпраця збігається з інтересами наших читачів.