Британська фінтех-компанія Revolut оголосила про запуск мобільних гаманців для своїх клієнтів у Сингапурі з метою покращення платежів за кордоном. Користувачі зможуть переказувати гроші в Бангладеш на платформу bKash і Кенію на M-Pesa безпосередньо зі свого мобільного застосунку.
Як зазначає The Paypers, запускаючи мобільні гаманці в регіоні, Revolut має на меті покращити загальний досвід грошових переказів. Клієнти зможуть надсилати гроші за кордон, використовуючи ідентифікатор одержувача, включаючи ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти. Це усуває потребу в номерах банківських рахунків, IBAN та SWIFT-кодах.
Крім уникнення традиційних схем міжнародних переказів, впровадження мобільного гаманця має на меті мінімізувати потенційні ризики, пов’язані з деякими традиційними методами оплати, зокрема, надсилання грошей на неправильний рахунок або застрягання в банках. Крім того, мобільні гаманці стануть альтернативою міжнародним грошовим переказам, особливо для таких країн, як Бангладеш і Кенія, де способи отримання готівки можуть бути дорогими, а кількість осіб, які мають банківські рахунки, менша.
Значна кількість бангладешців проживає і працює в Сінгапурі. Щоб задовольнити потреби клієнтів, Revolut Singapore дозволив спрощений переказ грошей для бангладешців на батьківщину через bKash.
Наразі тарифи на перекази через мобільні гаманці Revolut за кордон до Кенії та Бангладеш становлять 0,4% для користувачів тарифного плану Standard, 0,2% для користувачів тарифного плану Premium та безкоштовно для користувачів тарифного плану Metal.
За словами представників Revolut, запуск мобільних гаманців допомагає клієнтам компанії ефективно відправляти гроші, а також мінімізує проблеми, з якими стикаються експати при переказі коштів додому. Адаптуючись до мінливих вимог цифрової економіки, компанія прагне і надалі надавати можливість окремим особам і сім’ям у всьому світі долати труднощі, пов’язані з транскордонними фінансами. Впровадження платіжної опції “Мобільні гаманці” спрямоване на розвиток глобального фінансового зв’язку, надаючи користувачам швидший, інтуїтивно зрозуміліший та ширший досвід здійснення транскордонних переказів.