Network Science: Attacks on Power Grids — безплатний офлайн-воркшоп від AI HOUSE про концепції та методи науки про мережі (Network Science), а також про застосування PyPSA для аналізу та підвищення надійності мережі проти направлених атак.
Воркшоп буде корисним для всіх, хто має понад два роки досвіду з Python для Data Science, розуміння базових ML-концепцій та зацікавленість у Network Science. Організовує воркшоп AI HOUSE — некомерційна організація, головна мета якої розбудувати та розвивати AI-ком’юніті в Україні. Проєкт є частиною екосистеми технологічної компанії Roosh та створює різноманітні проєкти та події, зокрема освітні, в галузі штучного інтелекту й машинного навчання.
Про подію
Офлайн-воркшоп пройде 25 березня в м. Києві та буде складатися з двох частин: теоретична та практична. Друга частина буде зосереджена на використанні Python та PyPSA для аналізу, порівняння, покращення надійності та безпеки електромереж у Європі та Північній Америці за допомогою відкритих баз даних.
Лектор — Сергій Бродюк, Data Scientist та магістр наук з шестирічним досвідом у сфері. Сергій здобув ступінь магістра з Data Science в Українському католицькому університеті, захистивши магістерську роботу з Network Science та Machine Learning, працював з системами рекомендацій: від відео на вимогу до AdTech та Knowledge Management доменів.
Що вивчать учасники?
В результаті навчання слухачі отримають актуальні знання, розуміння концепцій і методів науки про мережі та їх практичного застосування, отримають досвід використання PyPSA для аналізу та підвищення надійності мереж проти атак, а також отримають можливість знайти однодумців у сфері Network Science.
Воркшоп охопить наступні теми:
- Наука про мережі.
- Огляд PyPSA, інструментарію Python для моделювання та оптимізації енергосистем.
- Імпорт та маніпулювання даними графів електромереж.
- Аналіз графів електромереж Європи та США.
- Виявлення вразливостей та можливих сценаріїв атак у мережі.
- Як підвищити стійкість мережі до атак?
- Практичні вправи з використанням PyPSA для моделювання та імітації різних сценаріїв.
- Світовий досвід аналізу та оптимізації електромереж.
- Обговорення актуальних проблем і майбутніх розробок у галузі Network Science.
Як доєднатися до воркшопу?
Воркшоп пройде в офлайн форматі 25 березня в м. Київ. Подія почнеться об 11:30, та буде продовжуватися до 18:00, у кінці буде можливість поспілкуватися зі спікером та всіма учасниками.
Воркшоп буде корисним для тих, хто має понад два роки досвіду з Python для Data Science, розуміє базові ML-концепції та зацікавлений у Network Science, володіє англійською мовою на рівні Upper Intermediate. Також для виконання практичних завдань, потрібен власний ноутбук із середовищем Jupyter (notebook, lab, colab, etc.) та встановленим Python >= 3.6.
Участь безоплатна, кількість місць обмежена. Щоб доєднатися до воркшопу потрібно заповнити заявку за посиланням.