Міжнародна фінтех компанія Revolut оголосила про появу української мови у застосунку в рамках тривалої кампанії з підтримки української спільноти. Це наступний крок після ухваленого рішення надавати платіжні послуги біженцям з України внаслідок російського повномасштабного вторгнення два роки тому.
Тепер інтерфейс застосунку повністю доступний українською: поповнення переліку підтримуваних мов зумовлене прагненням Revolut забезпечити якісний користувацький досвід для клієнтів по всій Європі.
Компанія допомогла переказати в Україну більш як мільярд євро з 2022 року. Список найактивніших відправників очолили такі країни як Німеччина, Велика Британія, Ірландія, Польща й Нідерланди. Наразі понад 700 тисяч українців у Великобританії та на території всієї Європейської економічної зони користуються послугами Revolut — найбільше користувачів знаходиться у Польщі (27%), Німеччині (17%) й Великій Британії (6%).
Влад Яценко, засновник та технічний директор Revolut, заявив: «Наша позиція щодо допомоги Україні після повномасштабного вторгнення залишається незмінною. Спершу ми простягнули руку біженцям, надавши можливість безперешкодно користуватися платіжними послугами за кордоном. Наступний крок назустріч українській спільноті — поява української мови у застосунку. Ми прагнемо забезпечити комфорт та підтримку українським користувачам Revolut по всій Європі, пропонуючи при цьому якісні фінансові послуги.
Хоча наразі Revolut недоступний на території самої України, ми закликаємо усіх українців завантажити застосунок й долучитися до списку очікування, аби отримати сповіщення, щойно ми почнемо працювати в Україні».
Revolut невпинно продовжує підтримувати українців, які були вимушені покинути домівки та переїхати за кордон у пошуках безпеки, надаючи їм необхідні платіжні послуги. Також варто зазначити, що з початку російського повномасштабного вторгнення компанія допомогла зібрати понад 10 мільйонів фунтів стерлінгів на користь Українського Червоного Хреста, пожертвувавши 1,5 мільйона фунтів стерлінгів від себе. Revolut співпрацює з низкою благодійних організацій у Великій Британії й на території Європейської економічної зони, аби допомогти подолати кризу та руйнівні наслідки, спричинені війною в Україні.