Найбільші банківські групи Австрії приєдналися до European Payments Initiative (EPI), що дозволить розширити присутність платіжного гаманця Wero на австрійському ринку. Акціонерами EPI стануть Raiffeisenlandesbank Niederösterreich-Wien, Raiffeisenlandesbank Oberösterreich і Raiffeisen-Landesbank Steiermark.
Про це пише Finextra. До розвитку сервісу також долучаться Erste Bank Oesterreich та банки групи Raiffeisen, які обслуговують більшість клієнтів у країні.
В EPI вважають, що підтримка найбільших фінансових установ Австрії створить основу для швидкого поширення Wero серед місцевих користувачів. Сервіс уже охоплює понад 55 млн користувачів.
За словами керівниці Erste Bank Oesterreich Герди Гольцингер-Бургшталлер, банк розглядає Wero як безпечне та зручне платіжне рішення, яке розширює вибір для клієнтів. Вона також зазначила, що участь у капіталі EPI дозволить банку впливати на подальший розвиток сервісу.
“Розвиток альтернативних платіжних рішень має забезпечити більше вибору та підвищити ефективність розрахунків для клієнтів і бізнесу”, – наголосив голова Raiffeisen Bank International Йоганн Штробль.
Нагадаємо – у березні EPI запустила Wero в Бельгії. Для бельгійських користувачів доступна нова функція, яка доповнює вже існуючі можливості оплати рахунків та переказів між користувачами.

