Постачальник криптовалютних гаманців MetaMask уклав партнерство з платіжною компанією Mastercard і вступив у фазу тестування нової криптовалютної платіжної картки. Спільна робота має на меті встановити зв’язок між децентралізованою сферою Web3 і традиційними фінансовими системами.
Як зазначає CoinDeck, картка буде повністю працювати на блокчейні, випущеному Baanx, і працюватиме у великій мережі Mastercard. Ця інтеграція об’єднує 30-мільйонну базу користувачів MetaMask з глобальною мережею Mastercard, дозволяючи користувачам витрачати свої криптовалюти безпосередньо в будь-якому місці, де приймають картки.
У документах, що описують ініціативу, картка описується як перший децентралізований платіжний сервіс для Web3. Він має на меті надати користувачам можливість безпосередньо використовувати свої криптовалюти для повсякденних покупок скрізь, де приймаються карткові платежі. Однак ані MetaMask, ані Mastercard офіційно не підтвердили це твердження.
Mastercard, як і її конкурент Visa, активно співпрацює з публічними розробниками блокчейнів і постачальниками гаманців для самообслуговування. У той час як Mastercard співпрацює з MetaMask та компанією Ledger, що займається розробкою апаратних гаманців, для покращення своїх пропозицій у Web3, Visa зосереджується на транскордонних платежах за допомогою стейблкоїну Circle’s USDC та блокчейну Solana.
Програмний криптовалютний гаманець MetaMask використовується для взаємодії з блокчейном Ethereum. Він дозволяє користувачам отримати доступ до свого гаманця через розширення для браузера або мобільний застосунок, який потім можна використовувати для взаємодії з децентралізованими додатками.