Джеремі Аллер, генеральний директор Circle, емітента другого за популярністю стейблкоїна USDC, повідомив, що 2024 рік, ймовірно, стане роком, коли США приймуть конкретні закони для індустрії стейблкоїнів. Він заявив, що бачить прогрес на цьому фронті від законодавців, судів і регуляторів у країні.
Як зазначає CNBC, на думку Аллера, глобальні зусилля з регулювання розширюються, і США, ймовірно, підуть за ними. США ще не прийняли федеральний закон про регулювання криптовалют, хоча юрисдикції по всьому світу затверджують нові закони, орієнтовані на криптовалюти.
Співзасновник Circle сподівається, що цього року ситуація зміниться, заявляючи, що існує “дуже великий шанс”, що американські законодавці схвалять законопроєкт про стейблкоїн.
Данте Діспарте, директор зі стратегії Circle і глобальний керівник відділу державної політики, підтримав думку Аллера про те, що 2024 рік стане роком, коли в США з’являться правила для стейблкоїнів. Діспарте припустив, що занепокоєння щодо незаконного використання деяких криптовалют може підштовхнути американських законодавців до прийняття законів про стейблкоїн, оскільки стейблкоїн є більш легітимним інструментом для повсякденних покупок і торгівлі порівняно з їхніми більш волатильними сусідами в криптовалюті, які часто асоціюються зі злочинною діяльністю.
Видання підкреслює, що ринок стейблкоїнів становить $135,3 млрд, але він здебільшого не регулюється у США.
Закон про ясність щодо платіжних стейблкоїнів має на меті привести стейблкоїни до тих самих регуляторних рамок, які регулюють традиційні фінансові компанії. Акт був прийнятий Комітетом з фінансових послуг Палати представників у 2023 році, після чого його передали на розгляд Палати представників. Він ще має бути схвалений законодавцями в Палаті представників.
Нещодавно Circle подала заявку до Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC), що свідчить про намір компанії вийти на біржу. Фірма не надала жодної інформації про терміни свого IPO.
Стейблкоїн USDC, що випускається компанією Circle, є другою за величиною стабільною монетою після Tether і посідає сьому сходинку в глобальному рейтингу криптовалют за розміром ринкової капіталізації. Токени забезпечені грошовими коштами та їхніми еквівалентами, включно з короткостроковими казначейськими облігаціями.