Клієнти необанк-проєкту monobank, який працює на банківській ліцензії “Універсал Банку”, активно використовують емодзі-реакції як відповіді на платежі — загальна сума, на яку так відреагували, нині близька до мільярда. Там розповіли, які емодзі найпоширеніші та коли послуга має найбільший попит.
Як зазначив Олег Гороховський, співзасновник компанії Fintech Band, яка керує необанком, з часу запуску послуги в серпні 2022 року клієнти monobank загалом відповіли емодзі-реакціями на платежі майже на мільярд гривень. За його словами, така можливість дарує позитивні емоції від взаємодії з їх застосунком.
Найпопулярнішою емодзі-реакцією на платежі в monobank є червоне серце — його використовують як відповідь у 20,38% випадків використання емодзі. Менш популярними є емодзі з обличчям, що сміється та плаче — 3,21%, а також обличчя, що надсилає поцілунок — 3,14%, обличчя, що оточене сердечками — 2,27%, обличчя з посмішкою та каплею поту— 1,43%.
За даними необанку, найпопулярніший час для відправки платежу з коментарем — п’ятниця з 18:00 до 19:00. Пікове використання послуги було зафіксовано у березні.

Найбільшим peer-to-peer переказом, на який відреагували емодзі, що надсилає поцілунок, був платіж на 4 млн грн. Серед найбільших платежів також зазначаються емодзі з великим пальцем догори, який відправили у відповідь на платіж в майже 2,7 млн грн, емодзі з напруженим біцепсом — платіж на 843 тисяч грн, червоним серцем — 700 тисяч грн, а також песиком з закоханими очима відреагували на платіж в 523 тисячі грн.
Раніше повідомлялося про випадок, коли суд у Канаді ухвалив рішення, що канадський фермер має виплатити майже $62 000 штрафу потенційному покупцеві через порушення угоди, яку той “підписав” емодзі з великим пальцем вгору.