Україна – на 22 місці в світі за доступністю інтернету. Українцю в середньому потрібно працювати 1 годину 15 хвилин для оплати доступу до широкосмугового інтернету, тоді як жителю Кот-д’Івуара, що знаходиться на останньому місці, — більше 65 годин. У загальному рейтингу цифрової якості життя Україна посіла 50 місце серед 117 країн (92% населення світу).

Рейтинг Digital Quality of Life Index (DQL) щороку укладає компанія Surfshark. Дослідження індексує кожну країну за п’ятьма критеріями, які впливають на загальну цифрову якість життя населення: доступність інтернету, якість інтернету, електронна інфраструктура, електронна безпека, електронний уряд. У 2021 році Україна займала 47 місце серед 110 країн, у 2020-му – 65 місце з 85 країн.
Першу сходинку у рейтингу цифрової якості життя займає Ізраїль, піднявшись на три сходинки порівняно з минулорічним рейтингом. На другому місці – лідер 2021 року Данія, на третьому – Німеччина. До п’ятірки країн з найвищою цифровою якістю життя входять також Франція та Швеція.
За якістю інтернету Україна посіла 94 місце (падіння на 26 позицій), за рівнем розвитку електронної інфраструктури – 37-ме, за електронною безпекою – 41-ше, за рівнем розвитку електронного уряду – 64-те.