Український стартап Fintellect, який спеціалізується на розробці фінансового застосунку для бізнесів, успішно залучив $50 000 від венчурної фірми ZAS Ventures при загальній оцінці стартапу у $2,6 мільйона.
Як зазначає ain.ua, посилаючись на заяву сторін угоди, основні фінансові ресурси будуть спрямовані на розширення команди та підтримку інфраструктури проєкту.
“Ми перебуваємо на ранній стадії розвитку продукту, тож основний фокус для нас – це делівері, ріст трекшну та розвиток інфраструктури навколо продукту. Оскільки ми SaaS-стартап на межі з FinTech, то маємо партнерів, через яких інтегруємось з банками та платіжними системами, автоматизуємо валютні розрахунки, імпортуємо дані із тайм-трекерів та інструментів для проєктного менеджменту. На підтримку цих зв’язків й потрібні кошти”, – повідомили в Fintellect.
Основною метою команди на перший квартал 2024 року, крім розширення інженерної команди та збільшення трекшну, є привертання додаткових інвестицій, розвиток маркетингу і відділу продажів, а також досягнення рівня €25 000 щомісячного регулярного доходу для проєкту.
У жовтні Fintellect потрапив у список зі 100 найперспективніших українських стартапів та успішних скейлапів від Українського фонду стартапів, розробленого разом з відкритим обʼєднанням учасників технологічної екосистеми України Techosystem за підтримки Міністерства цифрової трансформації.
Стартап спеціалізується на розробці фінансового інструменту для вебстудій, IT-компаній, діджитал-агенцій та інших підприємств у сферах креативності та технологій. Їх інструмент допомагає уникнути касових розривів, визначати прибутковість кожного проєкту, контролювати собівартість годинних рейтів і інтегрується з тайм-трекерами, CRM та HRM.
“Наша ціль – побудувати ультимативний інструмент для управління грошима сервісних бізнесів, що побудований на специфічних use-кейсах цієї бізнес-моделі та враховує завдання і проблеми, що системно виникають у фаундерів та менеджерів B2B-компаній”, – додають у Fintellect.
Нині команда проєкту Fintellect складається з шести осіб, кожен з яких має досвід у розробці, тестуванні та фінтеху. У 2023 році Fintellect вийшов із закритої бета-версії та перейшов до стадії активної розробки, налагодження продажів і розширення клієнтської бази.