Криптовалютна біржа Kuna, зареєстрована у Литві, презентувала масштабне оновлення сервісу Kuna Code, чат-бота, створеного для обміну спеціальними кодами для фіатних розрахунків між користувачами біржі. Основна зміна стосується оновлення логіки дошки заявок, яку розділили на дві частини.
Як зазначається у повідомленні криптобіржі, частина “Хочу купити код” фактично є тією самою дошкою заявок, яка вже була у боті, де розміщуються заявки користувачів, які продають коди. Оновлення додало частину “Хочу продати код”, де учасники боту можуть розмістити заявку з наміром купівлі коду.
Користувачі тепер можуть запропонувати мерчанту у цій частині бота придбати їх код, або ж надіслати раніше створену заявку, якщо вона відповідає критеріям мерчанта. Орієнтуючись на конкретну пропозицію мерчанта, користувачі можуть продати код швидше, ніж зазвичай.
“Якщо на дошці “Хочу продати код” ви не знайдете пропозиції від мерчанта, яка вам підійде — ви можете створити заявку на продаж вашого коду натиснувши “Створити заявку”. Тоді, ваша заявка на продаж коду буде розміщена на дошці оголошень “Хочу купити код”, аби всі покупці побачили її”, — пояснюють в Kuna.
Серед переваг оновлення там називають те, що мерчантами сервісу Kuna Code у цій частині бота є верифіковані користувачі. Мерчантом можна стати лише надіславши на пошту криптобіржі, надавши ім’я користувача в Telegram. Після цього у Kuna аналізують інформацію та надають подальші інструкції.
За їх умовами мерчантом може стати лише користувач, який пройшов верифікацію на сервісі Kuna до найвищого рівня “Pro”, з обсягом торгів у боті не менше 300 тисяч грн в тиждень та рейтингом у боті не менше 500.
При спірній ситуації щодо операції з мерчантом адміністрація одразу приєднується до її вирішення. Сервіс надає можливість продати мерчанту код на суму у межах його діапазону.
В березні криптобіржі призупинили виведення коштів на картки українських банків. Користувачам тимчасово запропонували використовувати Р2Р-сервіси. Причиною стало посилення вимог НБУ до відділів комплаєнсу та фінмоніторингу банків та платіжних систем.
Наразі сервіси криптобіржі Kuna технічно продовжують працювати, торгівля працює, але поповнити чи зняти кошти з рахунку біржі на українську картку через платіжні сервіси неможливо. За словами засновника Kuna Михайла Чобаняна, їх робота в Україні фактично зупинилася.
Внести депозит на біржі можливо через сервіс Kuna Code, чат-бот, створений для обміну спеціальними кодами на поповнення та вивід коштів між користувачами біржі. Останні можуть, виконавши P2P переказ іншому клієнту, отримати код, який на біржі нараховує зазначений актив, а також навпаки — перетворити актив у код та “продати” його.
Також у сервісі зазначається можливість готівкового виводу та використання платіжного шлюзу Settle Pay Wallet.