Спільнота українських IT-спеціалістів “ІТ-армія України” розробила та опублікувала для широкого загалу офіційний застосунок, який містить основні інструменти для DDoS-атак на російські ресурси. Застосунок, розроблений для операційних систем Windows, macOS та Linux, розрахований на різний рівень знань в ІТ та підходить як для звичайних користувачів, так і більш досвідчених.
Як зазначається на сайті проєкту, програма має можливість працювати у фоні, згортатися в трей при закритті, має автозавантаження та автооновлення. Користувач може залишити стандартні налаштування або керувати модулями DDoS-інструментів, які автоматично завантажують цілі ворожих ресурсів та використовують методи атак ІТ-армії України.
“Будьте з нами та допомагайте в кібернаступі українських ІТ-волонтерів проти злочинної російської діяльності в інтернет-просторі! Програма лиш використовує частинку ресурсів вашого комп’ютера, все інше роблять кіберпрофесіонали”, – пояснюють в “ІТ-армії України”.
Там підкреслили, що кожне рішення може мати свої переваги, тому не радять встановлювати якесь конкретне програмне забезпечення. За потреби фахівці радять обрати будь-яке під необхідну операційну систему, запустити, можливо, спробувати інше й обрати найкомфортніше й найефективніше.
“Тільки можемо порадити краще розгортати атаку на віртуальній, хмарній машині (VPS). Так ефективніше і ви не будете при цьому навантажувати свою власну мережу, а також можливо розгорнути безліч віртуальних машин і тим саме збільшити свої потужності”, – радять IT-спеціалісти.
Також там зазначили, що використання подібного програмного забезпечення може вважатися програмами-антивірусами потенційно небезпечними, що будуть блокуватися та видалятися. Для уникнення цього рекомендується або вимикати антивірус, або додавати програму у список його виключень. “ІТ-армія України” нібито гарантує, що жодне з рекомендованих DDOS рішень на їх вебсайті не містить шкідливих компонентів для кібербезпеки.