Компанія X розширила доступ до платіжного сервісу X Money серед частини преміум-користувачів у США. Новий етап тестування має допомогти компанії зібрати відгуки перед ширшим запуском, пише Bloomberg.
X Money створюють як частину плану Ілона Маска перетворити соціальну мережу X на суперзастосунок. Сервіс має дозволити користувачам надсилати платежі іншим людям і бізнесам, а також зберігати кошти у власному акаунті.
Маск раніше заявляв, що хоче, щоб користувачі могли виконувати більшість щоденних фінансових операцій через X. За його словами, у майбутньому люди зможуть використовувати платформу не лише для спілкування, а й для платежів та фінансових послуг.
Запуск X Money кілька разів переносили. Раніше Маск повідомляв, що публічний доступ до сервісу може з’явитися у квітні. Деякі користувачі вже тестували платформу на початку року, зокрема повідомляли про можливість отримувати кешбек за покупки та відсотки на залишок коштів.

