Національний оператор електронних комунікацій “Київстар” розширив тестову зону 5G у Львові. Від 26 червня технологія п’ятого покоління мобільного зв’язку доступна на території Львівського залізничного вокзалу, повідомили у пресслужбі компанії.
Львів став першим містом України, де “Київстар” запустив пілотну зону 5G у січні 2026 року. Спочатку технологія працювала в історичному центрі міста. За цей час майже 534 тисячі абонентів скористалися 5G у мережі оператора.
Нова локація на вокзалі дозволить компанії оцінити роботу мережі в умовах високого навантаження. Залізничний вокзал є одним із ключових транспортних вузлів міста з великою кількістю користувачів мобільного зв’язку.
Для використання 5G смартфон має підтримувати цю технологію. При цьому замінювати SIM-картку не потрібно, якщо вона вже працює з 4G, оскільки 5G використовує той самий тип SIM.
Нагадаємо – “Київстар” оголосив про запуск нового етапу розвитку супутникового зв’язку в Україні. Компанія відкрила для абонентів передачу даних через технологію Starlink Direct to Cell у режимі Light Data.

